Plures ile 7/24 Özel Uçak Kiralama Hizmetleri

Özel Uçak Kiralama

Plures ile Özel Uçak Ayrıcalığını Yaşayın

Türkiye'de ve dünyada birçok şahıs ve kurumlar farklı birçok nedenle özel uçak kiralama servisinden faydalanıyor. Zaman konusunda esneklik, rahat, hızlı ve güvenli ulaşım, kişiye göre belirlenen ayrıcalıklı seyahat imkanı özel uçak servisinin sağladığı çok sayıda avantajdan sadece bir kaçı. Bunun yanı sıra, iş ve sanat dünyasından birçok kişi, gözlerden uzak, rahat davranabileceği bir yolculuk arzu ediyor. Bunlara şirketimizin uzman kadrosu ve yüksek hizmet anlayışı da eklenince gerçekleşen seyahatler unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. İş, eğlence, sağlık, turizm ve benzeri amaçlar için planladığınız seyahatlerinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de hızlı ve acil ulaşım gerektiren durumlarda veya yalnızca özel uçuş ile ulaşabilen noktalarda hizmetimiz bir gereksinime dönüşüyor. En çok tercih edilen, amaca yönelik kiralama kategorilerinin önde gelenleri jet, hava ambulansı, yolcu ve kargo uçaklar olarak sıralanabilir. Siz de her türlü ihtiyaca yönelik uçaklara Plures Air sayesinde ulaşabilirsiniz.

Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir.

— Benjamin Franklin

Özel Uçak Kiralama Nasıl Gerçekleşiyor?

Plures Air'in sağladığı uçakların büyük bir kısmı, kendileri kullanmadıkları zaman uçaklarını kiraya veren şirketlere ve bireylere aittir. Öncelikle, yolcu sayısı, uçuş rotası, uçuş mesafesi, seyahat durakları gibi etmenler göz önünde bulundurularak size en uygun uçağa Plures Air danışmanlığında karar verilir. Daha sonra sizin de görüşleriniz alınarak seyahat planı yapılır. Uçuş günü geldiğinde ya da acil uçuş taleplerinde havaalanında ya da pistinde beklemek zorunda kalmadan, uçağa giriş sırasında zaman kaybetmeden, rötar endişesi taşımadan size özel uçağınıza binersiniz ve yolculuk başlar. Son derece şık tasarıma ve eşsiz rahatlığa sahip uçağınızda kendinizi ayrıcalıklı hissettiğiniz bir yolculuğun tadına varırsınız. Stresten uzak bir biçimde seyahatinizin ayrıntılarını gözden geçirebilir veya sadece dinlenebilirsiniz. Uçuşlar hem tek yön hem de gidiş-dönüş olarak gerçekleştirilebilir. Dönüşte de yolculuğunuzla ilgili hiçbir stres ve endişe taşımadan, özel uçağınızda yorgunluğunuzu atabilirsiniz, anın keyfini çıkarabilirsiniz.

Plures Air Uçak Kiralama Hizmeti

Yüksek özen, kalite ve güvenlik gerektiren bir hizmet olan özel uçak kiralama servisi, Plures Air güvencesiyle özel bir seyahat deneyimini ve müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Düzenli bakımı yapılan, güvenli, şık ve konforlu uçaklar, birbirinden güler yüzlü ve profesyonel uçuş ekibi sayesinde gönül rahatlığıyla yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özel uçuşunuz için Plures Air'i tercih ederseniz beklentilerinizin bile üzerinde bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Özel Uçak Kiralama Çeşitleri Nelerdir?

Jet Uçak

Hava Ambulansı

Yolcu Uçağı

Kargo Uçak Kiralama

7-gün-24-saat-uçak-kiralama-hizmeti

Özel Jet Uçak Kiralama

Plures Air, özel jet uçak kiralamak için küresel bir rezervasyon hizmetidir. On yılı aşkın tecrübemiz, özel havacılık uzmanlarından oluşan ekibimizle 7 gün 24 saat tam zamanlı olarak taleplerinize en hızlı şekilde cevap verebilmekteyiz.

Jet uçak opsiyonları; Plures Air ile beraber hedefinize uygun özel jeti tercih etmeniz mümkün. Dört farklı jet kiralama opsiyonunu portföyünde sunan Plures; light, midsize, heavy ve ultra long tipi jetleriyle kiralama hizmeti sunmaktadır. 4-5-8 kişilik, 7-10 kişilik, 15-20-30 kişilik, 50 kişi ve üzeri bir yolculuk için seçmeniz gereken özel jet uçak seçeneklerimiz uçuş menzillerine göre farklı modellerden oluşmaktadır.

özel-jet-kiralama-fiyatları

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Plures Air, talep üzerine ve amaca uygun jet uçak seçimi ile kiralama taleplerine çok hızlı yanıt sağlar. İletişim kanalları sayesinde anında ve doğru pazar fiyatı ile birkaç dakika içinde canlı ve yazılı teklif verir. Uçuş rotanız, gidiş ve dönüş programınız talep ettiğiniz diğer servisler ekibimiz tarafından dikkate alınır ve hızlı bir şekilde çözüm odaklı yaklaşımla cevap verilir. Size uygun fiyat teklifleri tarafınıza yapılır. Plures Air başarısını performans odaklı çalışma anlayışından alır ve size cazip fiyatlandırma seçenekleri sunarak özel jet kiralama hizmetlerini bir rüyadan öteye taşır. Normal şartlarda bir özel jet kiralama hizmetinin fiyatını belirleyen temel faktörler uçak sınıfı, uçağın önceden ve yeniden konumlandırılması, uçak yakıt ücreti, iniş ücretleri, mürettebat giderleri, yakıtın saatlik oranı ve toplam uçuş süresi gibi ölçütlerdir. Plures Air ile irtibata geçin ve talebinize ilişkin detayları bizimle paylaşın. Biz de hemen isteklerinize uygun jet uçak fiyatlarını tarafınıza bildirelim.

Ambulans Uçak Kiralama

Ambulans uçak, acil tahliye ve sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Hava ambulansı ile taşımacılık 1. Dünya savaşı yıllarına kadar dayanır. Hava tahliye hizmeti karayolları ulaşımına müsait olmayan, taşıma konusunda sıkıntı yaşanan ve acil yetişmesi gereken hastalar ve organ nakilleri için kullanılırken yaşlı ve yürümesi mümkün olmayan hastalar içinde kullanılmaktadır. Uçak kiralama artık özel olmaktan çıkmış, şimdilerde herkes tarafından tercih edilen bir seçenek halini almıştır. Karayollarında harcanan zaman hasta için olduğu kadar tıbbi ekip ve hasta yakınları için de büyük önem taşır. Hava ambulansları sahip olduğu hız özelliği ile hasta nakilleri konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Plures, dünya genelinde her türlü tıbbi tahliye, organ nakli gibi özel ambulans uçak operasyonlarında tecrübeli bir firmadır. Bireysel hizmetlerin yanı sıra uluslararası birçok sağlık kuruluşları ile anlaşması olan ve hava tahliye işlemlerini yöneten bir havalık firmasıdır. Çok dilli hizmet verebilen mobil destek hattımız 7/24 çalışmaktadır.

Ambulans uçak kiralama hizmeti ile hastanın bulunmuş olduğu hastaneden başka bir ülke veya şehir hastanesine nakil işlemleri de yapılabilir. Bunun dışında organ nakilleri, acil sevk gibi önem arz eden durumlarda da bu hizmetimiz kullanılmaktadır.

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da özellikle Avrupa, Afrika ve Ortadoğu da yaşayan vatandaşlarımız tarafından ilk tercih edilen ve güvenilen firmamız, hava ambulansı konusunda oldukça büyük bir üne sahip. Kiralama hizmetindeki ambulans uçaklar, tıbbi donanımı ve hasta nakilleri için gerekli olan konfora sahip olmakla birlikte zamanı iyi kullanabilen deneyimli ekibimiz sayesinde tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Yurt içi veya yurt dışı tıbbi yardım gerektiren acil durumlarınızda ve hasta nakillerinizde sizin için hayati önem taşıyan saniyeler şirketimiz içinde önemlidir. Eğer ambulans uçak kiralama hizmeti bütçenizi aşıyor ve aciliyetiniz ikinci planda ise tarifeli seferler gerçekleştiren havayolları firmaları ile de sedyeli veya sedyesiz doktor nezaretinde tıbbi tahliye hizmetimiz bulunmaktadır. Detaylar için mobil destek hattımızda bilgi alabilirsiniz.

Yolcu Uçağı Kiralama

Uçak ile seyahat etmek, çağımızın bize sunduğu en büyük avantajlardan biridir. Tren veya karayolu ile yapılan seyahatlere göre uçak ile yapılan seyahatlerin gerek hizmet kalitesi, gerek güvenlik, gerek ise konfor bakımından çok daha önde olması, havayollarını cazip hale getirmektedir. Havayolları özellikle günümüzde çok daha kullanışlı hale gelmiştir. Uçakla seyahatin daha da konforlu olmasını sağlamak açısından havayolu firmaları da gerekli adımları atmış, uçakların kiralanabilmelerinin önünü açmıştır.

Yolcu uçağı kiralama hizmetleri birçok alt dala ayrılsa da, en çok tercih edilenler yolcu uçağı ve özel jet kiralama seçenekleridir. Özellikle iş seyahatlerinizde, yurt dışı veya yurt içinde bir noktaya iş heyetinizle birlikte gitmek istiyorsanız, sizin için en uygun seçenek yolcu uçağı kiralamak olacaktır. Bu sayede hem sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte uçuşunuzu gerçekleştirecek hem de verdiğiniz paranın tam karşılığını alarak bu lüks hizmetin tadını çıkartacaksınız. Yolcu uçağı kiralama hizmetinin öncülerinden olan Plures Air, sizlere üst düzey hizmet vermeyi hedef edinmiş, istediğiniz şartlara uygun uçak seçenekleri sunan seçkin bir firmadır.

Tüm dünyada ve özellikle Türkiye'de adından sıkça söz ettiren Plures, sektördeki deneyimi ve kalitesiyle sunduğu hizmetleri mükemmel hale getirmiştir. Plures havacılığın kusursuzluğu hedefleyen yapısı, sizlerin rahatını ve konforunu en üst düzeyde tutmayı hedeflemesi, Plures Air'i diğer birçok şirketten farklı kılmaktadır. Bunun bir diğer nedeni ise havacılık konusundaki bir birçok hizmeti verebilecek bir ekibe ve geniş bir portföye sahip olmasıdır.

Kargo Uçağı Kiralama

Plures kargo uçak kiralama hizmetleri ile her türlü gönderinizi uluslararası ve ulusal düzeyde en hızlı ve güvenilir biçimde hedef noktaya kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. Plures Air, ülke ayırt etmeksizin tüm dünya genelinde kargo uçak kiralama için efektif çözümler sunar. Ağır ve büyük gönderiler, insani yardım organizasyonu ürünleri, her türlü araç ve gereç, makine ve ürün çeşitlerini Plures ile istediğiniz anda ve istediğiniz yere göndermeniz artık çok kolay.

Biz sizin gereksinimleriniz için en uygun kargo uçağını önermek amacıyla yol, yük ve zaman ölçeğini analiz ederiz. Plansız, yoğun sezon ve proje kargoları için kısmi seferler, dönüş yükleri ve diğer ticari ihtiyaçlar için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Paketleme gereksinimlerinde, gümrük ve depolama öncesi-uçuşlarda tavsiyelerde bulunuyoruz ve uçak yükleme ve boşaltma işlemlerinde gözetim ve denetim rolünü de üstlenebiliyoruz. Ayrıca vinç ve özel inşa yükleme yapıları da dâhil olmak üzere uzman araç ve gereçler için çeşitli düzenlemeleri koordine edebilecek ekip kalitesine sahibiz. Bunun için yapmanız gereken web sitemizde bulunan talep formları ile ya da merkez ofis iletişim kanallarımızdan Plures Air firmamıza ulaşmanızdır.

Plures ile iletişime geçerek dilediğiniz özel uçak kiralama hizmeti hakkında ücretsiz bilgi alabilir ve kiralama işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir