Hakkımızda | Plures

Hakkımızda

Plures Air, merkezi İstanbul'da bulunan bir Türk Havacılık şirketidir. 10 yılı aşkın iş tecrübesiyle havacılık sektörünün en prestijli firmaları arasında yer alan Plures, özellikle sektöre yönelik acil ihtiyaçların çözümü için sunduğu hizmetler ile markalaşmıştır. Plures Air başlıca faaliyet alanı olan ambulans uçak ve özel jet kiralama servisleriyle müşterilerine 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır. Ayrıca yolcu ve kargo uçakları da kiralayan Plures'in diğer hizmetleri ise uluslararası çapta uçak kargo taşımacılığı, uçak bileti satışı, vize işlemleri, kalabalık gruplara ya da şirketlere özel seyahat planlaması ve organizasyonudur.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Plures, havacılık sektöründe kısa zamanda elde ettiği başarıyı müşteri memnuniyetine verdiği değere borçludur. 'Yüzde yüz müşteri memnuniyeti' sağlama hedefi, Plures Air'in hizmet prensiplerinin ilk sırasında yer almaktadır. Bu çerçevede firmamız, tüm faaliyetlerinde ilk başvuru anından işin tamamlandığı ana kadar geçen tüm süreçte büyük bir özenle takibini sürdürmekte, neticeye odaklanmakta, müşteriye gereken her desteği verebilmekte ve sonuç için büyük çaba göstermektedir.

Modern Filo, Profesyonel Ekip

Plures'in tüm hizmetlerinde, son teknolojiler ile donatılmış uçaklar kullanılması da müşteri memnuniyeti açısından çok önemli bir faktördür. Havacılık sektöründe istikrarlı bir şekilde büyüyen bir şirket olan Plures Air, buna paralel olarak kiralama portföyünde bulunan uçak filosunu sürekli iyileştirmektedir. Plures'i başarıya taşıyan unsurların bir diğeri de özveriyle görev yapan personel kadrosudur. Ekiplerini büyük bir dikkatle oluşturan Plures Air'in her personeli, pozisyonuna dair özel eğitim almakta ve maksimum motivasyonla çalışarak sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Uygun Fiyata 'Yüksek' Kalite

Havacılık hizmetlerinin fahiş bedellerle sunulduğu algısını kırmayı hedefleyen Plures, her bir hizmeti için mümkün olan en düşük fiyat tarifesini uygulamaya özen göstermektedir. Önceliğini müşterilerinin parasını değil, güvenini kazanmaya veren Plures Air, sunduğu üstün kaliteli ve dolayısıyla yüksek maliyetli hizmetlere karşılık oldukça hesaplı ücretlerle çalışmaktadır.

7/24 Tıbbi Tahliye Hizmeti

Plures Air'in geniş hizmet yelpazesi içerisinde yer alan, gerekli sağlık ekipmanı donanımına ve deneyimli hava sağlık uzmanlarına sahip ambulans uçak kiralama faaliyetleri, sağlık sektörü için bir ihtiyaç olmanın ötesinde taşıdığı hayati önem nedeniyle Plures için ayrı bir değere sahiptir. Türkiye'nin en önde gelen sağlık kuruluşları ile işbirliği yapan Plures Air, acil ambulans uçak ihtiyaçlarına gerektiği her an yanıt vererek çok sayıda tıbbi tahliye hizmetine aracılık etmeyi sürdürmektedir.

Kargolarınız Emin Ellerde

Son yıllarda Plures Air'in büyük bir atılım yaptığı bir diğer havacılık faaliyeti ise hava kargo taşımacılığı hizmetleridir. Farklı kıtalardan onlarca ülke ile Türkiye arasında köprü kuran Plures Air, hizmet ağını her geçen yıl daha da genişletmektedir. Müşterilerinin zamanı ve parasının değerli olduğunu bilen Plures, okyanus aşırı ülkelere dahi sadece saatler içerisinde teslimat yaparak sektörün önemli aktörlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Uçağınız Kazandırsın

Plures Air, uçak kiralamak isteyen kişilerin yanı sıra uçağını ya da jetini kiraya vermek isteyen kişi ve kuruluşlara da hizmet sunmaktadır. Boş duran uçaklarının alan kirası, teknik masrafları gibi maliyetlerini azaltmak ve kazanç sağlamak isteyen işadamları, Plures aracılığıyla uçaklarını kiraya verebilmekte ve danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

Sürekli Gelişiyor, Yenileniyoruz

Her türlü havacılık hizmetini sağlayabilecek kapasite ve altyapıya sahip olan Plures Air, uluslararası düzeyde tüm sektörel gelişmeleri takip ederek faaliyetlerini sürekli olarak iyileştirmektedir. Özellikle teknolojik yenilikleri anında kendi operasyonlarına uyarlamaya, bu sayede de dünya standartlarını yakalamaya çok önem veren Plures Air, müşterilerine duyduğu sorumluluk gereğince her dönemde hizmetlerini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam edecektir.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir