Plures | Şirketlere Özel Kurumsal Havacılık Hizmetlerİ

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Plures'in bünyesinde, müşterilerine özel olarak yürütmekte olduğu kurumsal hizmetler kapsamında bulunan kategoriler şunlardır: Şirketlere özel seyahat yönetimi, bireysel özel seyahat organizları, iş jeti kiralama, şirketlere özel uçak kiralama, tur programları, ulusal ve uluslararası organizasyonların seyahat yönetimi.

Şirketlere Özel Seyahat Yönetimi

Globalleşen dünya düzeni ile birlikte, şirketlerin gerek yurt dışı gerekse yurt içi seyahat faaliyeteri ve planlaması neredeyse kaçınılmaz hâle gelmiş bulunmaktadır. Peki kaçınılmaz hâle gelmiş olan bu seyahatlerin verimliliğini arttırmak ve kurumsal bir firmanın imajına yakışır bir biçimde profesyonel hâle getirmek, bunların yanı sıra maliyetlerinizi minimum seviyeye indirmek istemez misiniz?

Plures sorumluluğunda gerçekleştireceğiniz iş seyahatleriniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ortaya çıkartılan analizlerin ışığı altında; size ve firmanıza özel bir biçimde uçak bileti ile otel sözleşmelerinin yapılmasından, firmanıza uygun bir biçimde hazırlanacak olan seyahat program ve politikasına kadar tüm ayrıntıları sizin yerinize düşünen, ayarlayan ve raporlayan bir faaliyet sisteminin sonucudur. Bu program ve raporlar kapsamından şirketinizin yapacağı seyahatlarde verimlilik güvence altına alınırken maliyetinizinde asgari seviyeye düşmesi kaçınılmaz olacaktır. Seyahatleriniz için gerekli olan tüm hizmetler Plures güvencesi altında siz müşterilerimize; vize, uçak bileti, yurt içi/yurt dışı otel rezervasyonları, araç kiralama ve transfer, fuar ve ticari fuarlar, toplantı organizasyonları ve aklınıza gelebilecek pek çok farklı etkinlik başlığı altında sunulmaktadır.

Şirketlere Özel Uçak Kiralama

Gelişen teknoloji ile birlikte, artık ihtiyaçların karşılanması daha büyük bir önem taşıdığından ve 'hız' her şirket için son derece kritik bir ayrıcalık taşıdığından; özel beklentileri karşılayabilmek adına uçak kiralamak da bir şirketi benzerlerinden neredeyse büyük bir uçurumla ayıran ve kriz yönetiminde oldukça hayati önem taşıyan maddelerden biri hâline gelmiş bulunmaktadır.

Plures ile; ambulans uçak, özel jet uçak, yolcu uçağı, kargo uçağı kiralama hizmetlerimizden tercih ettiğiniz seçeneği kullanabilme imkânına sahipsiniz.

Tur Programları

Güvenilir bir biçimde havacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan Plures, turizm faaliyetleri konusunda da oldukça rağbet gören isimlerden biri olup; çözüm odaklı yaklaşımları ve çağın gerektirdiği yenilikleri takip edip bünyesine uyarlamaya dayalı şirket politikası ile, müşterilerinin taleplerini özgün ve eksiksiz bir biçimde karşılamaktadır.

Plures ile, kalite standartlarının zirvesinde, memnuniyet ve güvenilirlikten ödün vermeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz ve bütçenize uygun fiyatlandırma seçeneklerinden faydalanabilmeniz mümkün hâle gelmiş bulunmaktadır. Pek çok çeşit ve kapasiteyi aynı anda bünyesinde barındırabilen ender kuruluşlardan biri olan Plures Havacılık, mükemmelden taviz vermeyen servis ve iletişim ağı ile müşterilerinin hizmetinde bulunmaktan mutluluk duyar.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir