Türkiye Özel Jet Kiralama ve Fiyatları | Plures Özel Jet

Özel Jet Kiralama

Özel Jet Kiralama İle Zamanınızı Yönetin

Özel jet kiralama ile kendi belirlemiş olduğunuz zamanı yönetme şansına sahip olurken sizin için hazırlanmış uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz. Genellikle iş seyahatleri için kullanılan hizmetimiz şimdilerde keyifli tatiller için de kullanılmaya başlanmıştır. Belirleyeceğiniz gün ve saatte sizi dilediğiniz yere ulaştıran bu hizmetimiz ile kendinizi özel hissedebilirsiniz. Ayrıca uzun süren check-in işlemleri ve güvenlik hatlarında harcadığınız zamandan tasarruf sağlanırken, bagaj taşıma zorunluluğunu da olmadan seyahat edebilirsiniz.

Plures; kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli uçuşlar için her türlü özel jet ve uçak kiralama filosuna sahiptir. Yapacağınız kısa bir görüşme ile uçak tipinizi, uçuş zamanınızı, gideceğiniz yeri belirleyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde sizi dilediğiniz yere ulaştıracak özel jetiniz alanda sizi bekliyor olacaktır.

özel-jet-uçak

Jet Uçak Nedir?

II. Dünya Savaşından sonra jet uçak fikri tarihte yerini almıştır. Havacılık öğrencisi Frank Whittle 1928 yılında jet motoru kavramını geliştirmiştir. 1937 yılı ile beraber laboratuvarda kavramı gösterebildi ve 1941 yılında İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri ilk jet uçak olan Gloster E. 28/39'u kullanmaya başladı. Bunun yanında, Alman Hans von Ohain on yıl sonra bağımsız olarak bu kavramı geliştirmiştir. Yine de 1926 yılında kompresör ve türbinler hakkında yazan mühendis A.A. Griffith'in konu hakkında da katkısı yadsınamaz. İlk jet uçaklar öncül olarak savaş için kullanıyordu. Nedeni ise daha fazla hız kapasitesine sahip olmalarıydı, fakat menzil olarak sınırlı bir kapasiteleri mevcuttu. Buna ek olarak, önceleri savaş hususunda geniş bir etki sağlayacak miktarda üretilmiyordu. Yine de jet uçaklar, savaştan sonra hem askeri hem de ticari havacılıkta gelişme sağlamıştır. İsminin de çağrıştırabileceği gibi ses hızının bile üzerinde hareket kapasitesi ve diğer uçaklara göre hız konusunda daha fazla yeterliliğe sahiptir. Hızlı seyahat etmeye şartlanmış insanlar için jet uçaklar ekonomik, pratik ve çevresel olarak avantaj sağlamaktadır.

plures özel jet kiralama hizmeti

Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti Nedir?

Özel jet uçak kiralama hizmeti, küçük gruptaki insanların seyahati için dizayn edilmiş olan en rahat ulaşım aracıdır. Konfor içinde uçmak, gitmek istediğiniz mesafeyi sıra beklemeden, havaalanındaki kaosu yaşamadan uçak kiralama hizmeti ile "özel" hissetmenizi sağlayacaktır. Biz sizin memnuniyetinizi ön planda tuttuğumuz için uçuşunuzun tüy kadar hafif geçeceğini hissedeceksiniz. Böylece, hiçbir endişe taşımadan, kendi uçağınızın pilotuymuş gibi unutulmaz bir yolculuk yaşayacaksınız. Amaç sadece uçmak değil aynı zamanda eğlence dolu zaman geçirmektir. Bu yüzden de özverili bir yapıyla 7/24 kiralama hizmetinin ayağınıza geldiğini göreceksiniz.

Özel jet kiralama hizmeti ile birlikte mesafelerin sadece haritada kaldığını ve hayatın "ışınlanmak" gibi uzak bir sözcüğü içine aldığını tecrübe edeceksiniz. Uçacağınız zamanı, jet uçak tipini, varılacak noktayı ve yiyeceğiniz yemeği istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

özel-jet-uçak-kiralama-avantajları
Özel Jet Uçak Kiralama Avantajları Nelerdir?

1. Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve yolculukta geçirilen zamanın en aza indirgenmesi mümkün.

2. Bagajınızın kaybolması, hasar görmesi ya da farklı bir şehre gönderilmesi gibi endişelerinizi bir kenara bırakacaksınız.

3. Bagajınızın ağırlığının sınırı jet kiralama uçağının kapasitesiyle doğru orantıdadır. Citations gibi küçük jet uçaklarda bagajın bir sınırı vardır. Kısa mesafelerde çok ağır bir bagaj sıkıntı yaratabilir.

4. Şampanyadan parfüme tüm sıvılar serbesttir.

5. Ateşli silahları da yanınıza almanız mümkündür. Fakat uçuş esnasında uçuş mürettabatı tarafından etkisiz haldeyken taşınmalıdır.

6. Ülke içi bir kiralama uçuşu ise evcil hayvanınızı yanınızda almanız mümkündür. Fakat destinasyon başka bir ülkeyse, o ülkenin kanunları geçerli olacak ve uygulanacaktır.

7. Stres ve hayal kırıklığı gibi duyguları kalabalık havaalanlarında bırakıp sadece uçuşun keyfini sürmek sizin elinizde.

8. Havaalanında beklediğiniz uzun zaman dilimlerini, X-ray makinasını ve rötarlı uçuşları hayatınızdan silebilirsiniz.

9. Emrinize amade bir uçak ve gecikmenizden dolayı sizi yarı yolda bırakmayacak uçuş güvenliği sizinle.

10. Wİ-Fİ internet ve telefon görüşmeleri ile kısıtlanmayan bir hava yolculuğunu tecrübenize ekleyebilirsiniz.

11. Uyumak, koltuğunuzu değiştirmek ya da rahatça uçuş esnasında hareket halinde olmak sizin elinizde.

12. Sağladığı tüm olanaklarla özel jet kiralama uçakları hayallerin ötesinde hizmet ve mutluluk avantajı sağlamaktadır.

13. Sizin damak zevkinize uygun bir yemek listesi ve uçağın barının boyutuyla orantılı bir seçim yelpazesini bulacaksınız.

14. Film ya da müzik veritabanı sağlayabilir. Telefonlarınız da okyanusun ortasında değilseniz kullanımınız mümkün olacaktır.

15. Eğer uçuş esnasında uyuyacaksanız 154 dereceye kadar ayarlanabilir koltuk isteyiniz.

16. Bazı uçaklar yatak gibi koltuklar sunmaktadır.

17. En az bir lavabo ve duş imkanı.

18. Konuşmak için, sunum için veya herhangi bir oyun oynamak için bir alan talep edebilirsiniz.

kiralık özel jet uçak
Özel Jet Uçak Kiralama Hizmeti

Zamanınızın her şeyden değerli olduğunu ve onu istediğiniz verimlilikte kullanmak istediğinizden eminiz. Sizin için uzakta olan yakınlarınızın özel gününü kutlamak, arkadaşlarınızı ziyaret etmek veya tatile gitmek çok acil bir gereklilik olabilir. O halde sizin için en doğru ulaşım şekli jet kiralama hizmeti olacaktır.

Özel jet uçak heyecan duymanın da ötesinde, kendinizi bulutların üzerinde hissetmenizin en garantili yolu olacaktır. Bu hizmetin çok pahalı olduğunu aklınıza getirdiğiniz olası bir durumdur. Fakat sağladığımız çeşitli avantajlarla hizmetimizin sandığız kadar pahalı olmadığını göreceksiniz. Hizmetimizin sağladığı avantajlar ile beraber konfor ve güven gibi temel unsurları ile hızla tercih edilen bir ulaşım seçeneğidir. İsterseniz son anda ya da acil durumlar da dahil özel jet uçak kiralama işleminden yararlanmanız mümkün.

özel-jet-uçak-kiralama-firmaları

Neden Özel Jet Kiralamak?

• Güvenlik: Ticari uçaklar genelde 25 yıldan daha eski oluyorlar. Ama özel jet kiralama uçakları genelde daha yeni ve daha güvenli bir uçuş sağlamaktadır.

• Kişiselleştirilebilirlik: Jet kiralama hizmetlerinde; güvenlik kuyruklarında zaman harcamayacak, bavulunuzu beklemek gibi dertlerden kurtulacaksınız.

• Esneklik: Ticari uçaklara oranla daha çok havaalanına geçiş imkanına sahiptir ve böylece uçuşta daha az zaman geçirmenizi sağlarlar. Eğer aceleniz varsa size 2 ile 4 saat gibi kısa zamanda jet kiralamanızı sağlarız.

• Konfor: Özel jet kiralama uçakları konfor ve lüks için dizayn edilmiştir. Sağladığı alanla ve çalışanlarımızın sağladığı kişisel ilgiyle memnuniyetiniz esas alınır.

• Özel ve Orijinal İlgi: Ticari uçuşlarla belirli bölgelere uçabiliyorken, özel jet kiralama hizmeti ile istediğiniz herhangi bir yere ulaşmanız sadece sizin emrinizde. Sizin için bu uçuşu isteğinizle gerçekleştirmek bize ulaşmanızla mümkün. Ayrıca menzillerine göre değişen olanaklarıyla birkaç kişiden 50 yolcu kapasitesine kadar hizmet vermektedir. Böylece hak ettiğiniz yolculuk sizi bekleyecektir.

özel-jet-uçağı

Jet Kiralama Programı Kazançları

• Bakım ücreti yok.

• Büyük bütçelere gerek yok.

• Personel, ekipman vb gider yok.

• Kişiye özel hizmet ayrıcalıkları.

• Aylık masraf ve ücret yok.

• Saatlik oranlarla indirimler.

• 7/24 hizmet.

• Birçok farklı uçağın kullanılması.

• Katma ücret yoktur.

• Uzun vadeli anlaşma belgeleri yoktur.

• Kişisel seyahat danışmanı.

• Mümkün olduğunda ücretsiz ek servisler.

• Dünya çapında 6000 uçak servisine ulaşma imkanı.

jet uçak kiralama

Özel Jet Kiralama Detayları

Özel jet kiralamak için neden mi arıyorsunuz? Profesyonel takım arkadaşlarımız ve lüks uçaklarımızla birlikte servisimizin size neler sağlayabileceğini ve hangi taleplere karşılık olduğunu görelim.

1. VIP: Siz uçuşlara uymayın, uçuşlar size uysun. Kaliteli personelimizle istediğiniz yere istediğiniz programla güven içinde uçmanız mümkün. VIP özel jet kiralama hayal gücünüzün sınırlarıyla doğru orantıdadır. Sizin için önereceğimiz aşağıdaki liste ise sadece size rehber olması içindir.

a. Özel jet uçakla sizi gemiye bırakabiliriz.

b. Havaalanı transferi yapabiliriz.

c. Taze çiçekler ve şampanya ile karşılayabiliriz.

d. Otelden veya istenilen herhangi bir noktadan şoförümüzle sizi kiralama hizmeti alacağınız jet uçağımıza getirebiliriz.

e. Kırmızı halı ile kendinizi daha özel hissettirebiliriz.

f. Sizin isteklerinizden oluşan bir kiralama hizmeti sunabiliriz.

2. İş (Kurumsal Talep): Eğer iş hayatının sıkı temposuna ayak uydurmak zorunda olup çok seyahat ediyorsanız, özel jet uçak kiralamak sizin için büyük bir alternatiftir. Hem rahat bir seyahat fırsatı edinecek hem de iş için gerekli notlarınızı gözden geçirebileceksiniz. Bu uçuş sizin için iş hayatının stresi arasında bir mola kadar nefes aldırıcı olacaktır. Bunun dışında bürokratik görüşmeler için özel jet kiralama uçakları en yaygın ve güvenli seçenek olarak görülebilir.

3. Aile ve Arkadaşlar: Biz size güveni sağlarız ve sizin yapmanız gereken uçuşun tüm olanaklarıyla ailenizle, arkadaşlarınızla ya da evcil hayvanlarınızla uçuşun tadını çıkarmak. Bu da uçuşun sizin için tamamen eğlence ve sohbet dolu olmasını da sağlayacaktır.

4. Hizmet ve Uçuş Görevlileri: Bizim için esas olan sizin mutlu bir yolculuk yapmanız ve uçuş hakkındaki tüm ön yargılarınızı yok etmeniz olacaktır. Bu yüzden özel jet kiralama uçağımızın sizin konforunuza endeksli olduğundan emin olabilirsiniz. Uçuş mürettebatı pilot, co-pilot ve en az bir uçuş görevlisi dışında, yolcunun isteğine göre masör, sekreter ve barmen gibi başka bir görevliyle de sürdürülebilir. Hoşgörülü ve sizin isteklerinizi göz ardı etmeyecek disiplinleriyle çalışanlarımız size unutamayacağınız bir uçuş tecrübe etmenizi sağlayacaklardır.

özel-jet-uçak-kiralama-fiyatı
Fiyat Farkı

Amacımız her şeyi sizin ayağınıza getirmek ve hayatınızı kolaylaştırmak. Bu yüzden sizinle iletişime geçerken en iyi kiralama hizmetini en uygun fiyatla size sunmaya özen gösteriyoruz. Özet jet kiralama ile uçakta geçireceğiniz zaman dilimi ve ayrıcalıklarla sizin için bir fiyat listesi oluşturulacaktır. Her türlü öneriyi göz önünde bulundurup esas olan "sizsiniz" diyoruz. Bu yüzden de sizden gelecek her soruya ve bütçeye göre size özel jet kiralama hizmetimizi sunmak isteriz.

Özel Jet Kiralama Kategorileri Nelerdir?

1. Kısa Menzilli:

Kısa menzilli jet uçaklar kısa ve orta uzaklıktaki şehirlerarası için en ideal seçenektir. Ortalama 400 deniz milinde durmadan kat ettiği 1700 mil hızla kısa menzilli jet uçaklar daha uzağa ve daha hızlı bir şekilde ilerler.

En küçük özel uçaklar arasında olması ile birlikte 5-8 arasında yolcu kapasitesi ve 2 saate kadar uçuş üstünlüğü ile tercih edilme sebebi olmaktadır. Bunun dışında, bu kategorideki uçaklar çok fazla ses çıkarmazlar. İç hacmi küçük olsa da birçok kısa menzilli özel jetin mini bar ve tuvaleti vardır. Hayatın tüm zorluklarını ve mesafelerin korkutucu yanlarını bir kenara bırakıp ayaklarınızı uzatıp uçuşun keyfini çıkarmak bize ulaşmanızla mümkün. Bagajınızı yanınıza alın ve kendinizi evinizde hissedin. Böylece hayallerinizi kısa mesafede, uzun bir memnuniyetle size servis edelim.

2. Orta Menzilli:

Orta menzilli jet kiralama uçakları yaklaşık 4 saatlik uçuş süresi için en uygun olanıdır. Ortalama 430 deniz milinde, orta menzilli jet kiralama uçakları ortalama 2000 mile kadar hıza sahip olur.

Bu sınıftaki kiralama jetleri daha konforlu, daha özel, daha hızlı uçuş ve ayrıca kısa menzilli jet kiralama uçaklarından daha çok bagaj hacmine (iç ve dış olmak üzere) sahip olup müşterilerine daha fazla esneklik sağlayabilmektedir. Yolcu kapasitesi de 8 ile 12 arasında değişmektedir. Ayrıca bu jet kiralama uçakları daha büyük ticari uçuşlara ev sahipliği yapmayan havaalanlarının içinde veya dışında uçuş yapabilirler. Küçük bir mutfağı olan ve ses-video ekipmanları ile hizmet eden orta menzilli jet uçaklar standardın üzerinde bir yolculuk sağlamaktadır. Bunun dışında kişiye ait televizyon monitorları da sağlanabilir.

3. Uzun Menzilli:

Uzun menzilli özel jet kiralama uçakları orta ve uzun yolculuklar için konfor, performans ve ekonomiyi harmanlarlar. 450 mil deniz milinden ve 5000'den daha fazla mille bu jetler daha uzun mesafeyi diğer özel jetlere göre daha konforlu olarak kat ederler. Daha önceden de belirttiğimiz gibi, menziller arttıkça sunulan olanaklar da artmaktadır. Uçakların bagaj kapasitesi ve koltuk büyüklüğü ile de tercih sebebidir.

iş-jeti-kiralama

1. AVRO İŞ JETİ Koltuk: 46 - 4 sessiz jet motoruna ve kısa gidişe sahiptir. İç yapısı yenilenmiştir ve şimdi büyük bir kabine sahiptir. Ayrıca 12 tane ayrı sınıf kabini vardır.

2. Dornier Executive 328: Koltuk: 15 - Dornier 328 Jet'in gelişmiş hali olup 12-15 kişi kapasitesi vardır. Daha uzun menzil için genişletilmiş yakıt tankına sahiptir.

3. GULFSTREAM G3: Koltuk: 13-15 - Gulfstream 300/350 , 8 yolcu ile uzun mesafe kat edebilir. Ayrıca ülke içindeki seyahatler kadar kıtalararası uçuşlarda da aynı kolaylıkla hizmet sağlar.

4. FALCON 50 / 50EX: Koltuk: 15 – 23. Daha uzun kabiniyle ve kıtalararası menzili ile büyük bir mesafe kat edebilir.

5. LEGACY 650: Koltuk: 13 - Gelişmiş, heyecanlı ve yüksek bir istek kaynağıdır. Legacy 600'ün gelişmiş halidir. Ayrıca uzun menzilli seyahat için seçilebilir.

6. CHALLENGER 601: Koltuk: 11 - Kiralama pazarında çok kullanılan bir uçak türüdür. Yakıt yeterliliği, performansı ve güçlü motor kapasitesi ile yolcularına mükemmel bir opsiyon yaratır.

7. GULFSTREAM G650: Koltuk: 14 - G650 (G6 olarak da bilinir) kiralama pazarında yaygın olarak kullanılır. İnanılmaz uçuş menzili ve özel jet havaalanına uçması ile birlikte güven kazanmıştır.

8. CESSNA CITATION LONGITUDE: Koltuk: 8 - Uzun menzilli uçuşlar içinde tercih sebebidir. Ayrıca Latitude'lerin geleneksel dizaynından farklı olarak T şeklinde bir kuyruğu vardır.

9. FALCON 7X: Koltuk: 13 - 8 yolcu için dizayn edilmiş olan bu uçak ayrıca ilk elektronik uçuşu sağlamıştır.

10. HAWKER 4000: Koltuk: 9 - Yeni bir marka olan Hawker 4000 daha uzun Avrupa uçuşları için idealdir. İşletim ücretleri daha düşüktür. Fakat diğer özellikleri aynı kapasitedeki uçaklarla eş değerdir.

ultra uzun menzilli uçak

4. Ultra Menzilli Jet Kiralama Uçakları:

Ultra menzilli jet kiralama uçakları ile kıtalar arası uçuşlar gerçekleştirilir. Saatteki hızı 500-560 mil arasıdır. Yolcu kapasitesi de 16 kişidir. Bu özel jet kiralama uçakları hızın, lüksün ve mesafenin zirvesini temsil ederler. Ayrıca sağladığı lüks konforlardan biri de kendinizi sarayda hissedeceğiniz tarzda yatakların olmasıdır.

Evinizin tüm konforunu sağlayan bu uçaklar, 12 saat kesintisiz uçuşta bile size verim sağlamaktadır. Krallara layık yatak konforu ile güzel bir uykuyu size sunar ve akşam yemeği alanı ayrıca konferans salonu gibi de kullanılabilinir. Özel ofisleri ile ciddi işler için vazgeçilmez bir olanaktır. Sağladığı bütün avantajları ile işinize ya da eğleneceğiz yere dinlenmiş bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ve unutmayın ki ultra menzilli kiralama uçaklarının sağladığı hizmet sizin hayal gücünüzün sınırlarına sahiptir. Sağladığımız hizmetler dışında isteklerinizi siz söyleyin, biz size onları hizmet olarak sunalım.

ÖZEL JET UÇAKLAR GÜVENLİ MİDİR?

Sizin güvenliliğiniz bizim önceliğimizdir. Tüm tedarikçilerimiz sadece havacılık idaresinin gereksinimlerini arttırmıyor, aynı zamanda pilotlarımız en iyi eğitimi alıp binlerce saatlik uçuş deneyimine sahip olarak zamanla güvenli, profesyonel ve güvenilir operatör haline gelirler.

Özel jetler Uluslararası Havacılık İdaresinin sağladığının üzerinde kriter sağlamaktadır.

• Bu kriterlerden bazıları eğitim programı, minimum ekipmanın sağlanması, pilotların en üst seviyede eğitim görmesi ve sertifikalı simülasyon eğitimidir.

• Kiralama sanayisi için güvenlik, operasyon standartları en önemli gereksinimlerdir.

• Tüm sertifikalı özel jetler güvenilir sigorta poliçesine sahiptirler.

• Özel jet kiralama hizmetlerinde uçak pilotlarının uçuş deneyimleri en az 3.500 ile 4.000 saat arasında olmalıdır. Bu da güvenli ellerde olduğunuzu vurgulamaktadır.

• Jet uçakta kimin ve neyin olduğunu bilmen de ekstra güven duygusu sağlamaktadır.

Özel Jet Uçak Kiralama Deneyimi

Hangi özel jet uçağın size uygun olduğunu nasıl bileceksiniz?

Plures jet kiralama şirketiniz size uçuş planınız, ihtiyaçlarınız, grubunuz ve bagajınıza göre size yardımcı olacaktır. Böylece istediklerinize uygun uçağı kiralama hizmetini alabileceksiniz.

Özel jet uçaklar daha hızlı uçuyorlar mı?

Ulaşmak istediğiniz yere daha hızlı varırsınız. Çünkü rotanız daha direkt olur ve zaman kaybınız da minimum seviyeye iner.

Özel havaalanı mı yoksa ticari havaalanı mı?

Planına göre değişen bir durumdur. Seyahatin gerçekleşmesini istediğiniz ülke ve şehre göre farklılık vardır.

Özel Havaalanı Avantajları:

• Müşteriler arabalarından jet uçağa hızlı bir geçiş gerçekleştirirler.

• En az check-in ve güvenlik prosedürleri.

• Bagaj ağırlığınızı ölçmek ya da x-ray cihazı gibi sorunlar yok.

• Bagaj taşımak zorunda değilsiniz.

• Pistte bekleme süresi yok.

• Özel havaalanları şehir destinasyonlarına daha yakındırlar.

Ticari Havaalanı Dezavantajları:

• Şehir destinasyonlarına daha yakın olma olasılığı düşüktür.

• Yolcular için ticari havaalanlarını bulmak daha kolaydır.

• Daha fazla imkan sağlar fakat özel havaalanları daha basit ve vip imkanlar sağlar.

nasıl-özel-jet-kiralarım

Nasıl özel jet uçak kiralama hizmeti alırım? Süreç Nedir?

1. Adım: Bizi arayın veya online talep formumuzu doldurun.

2. Adım: Seyahat tarihlerinizi, yolcu sayısını ve istediğiniz uçak türünü belirtiniz.

3. Adım: Danışmanımız size uçuşunuzun yaklaşık ya da isteğiniz özel durumlara göre net ücretini belirtecektir.

4. Adım: Eğer sunduğumuz fiyat bütçenize uygunsa, sizin için en güvenilir uçakla hizmetinize başlarız.

5. Adım: Size kiralama kontratı gönderilir.

6. Adım: Daha sonra imzalı olarak bu kontratı tarafımıza e-mail ya da fax yoluyla gönderirsiniz.

7. Adım: Belirlediğiniz ödeme şekliyle çalışmamız mümkün olur.

8. Adım: Uçuşunuz konusundaki tüm ayrıntılar size iletilir.

9. Adım: Eklemek istediğiniz her türlü hizmetle bize başvurmanız her an mümkündür.

10. Adım: Son maddede sizin uçuşunuzun tadını çıkarmanız olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Özel Jet Kiralama çok pahalı mıdır?

Yanıt: Sanılanın aksine hizmetimiz zaman kıstası yapıldığında pahalı değildir. Sizin bize sunduğunuz bütçe doğrultusunda sizin için en uygun uçuşları sunabiliriz. Fakat kiralama ücretleri sunulan hizmetin yelpazesi genişledikçe aynı oranda artış göstermektedir.

Soru: Özel jet kiralama tarihi konusunda ne kadar erken davranmalıyım?

Yanıt: Planınızı yapar yapmaz bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, o kadar çok seçim yapma şansına sahip olacaksınız. Fakat biz son dakikada bile size tüm imkanlarımızı sağlayabiliriz. Eğer çok acil bir uçuş gerçekleştirmek isterseniz bir saat içinde size uygun uçuşu sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Soru: Uçuşun güvenli olacağına nasıl emin olabilirim?

Yanıt: Uçakların yeni olması ve düzenli olarak uçakların bakımdan geçirilmesi sizin için uçakların güvenli olduğunu gösteriyor. Bunun yanında deneyimli uçuş mürettebatı da hata riskini en aza indirgiyor.

Soru: Uçuşumda 2 pilot olacak mı?

Yanıt: Güvenlik prensibimiz için uçuşta her zaman iki pilot olacaktır.

Soru: Neden Plures'i tercih etmeliyim?

Yanıt: Size sağlayacağımız tüm hizmet koşulları ve merkezimize sizin memnuniyetimizi aldığımız için bizi seçmelisiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve güvenli uçaklarımızın size sunacağı hizmetle pişmanlığın uzak bir kelime olduğunu size hissettireceğiz.

Soru: Boş Bacak Nedir ve Nasıl Yararlanabilirim?

Yanıt: Boş bacaklar tek yönlü uçuşlar olup, indirimli bir uçuş sağlarlar. Genelde bu uçaklar kalkış noktalarından ya da kiralama hizmetini tamamladıktan sonra ki noktaya boş giderler. Bu uçuşlara boş bacak adı verilir. Özel jet hizmetlerinde boş bacaklar büyük bir fiyat avantajı sağlar.

Soru: Tek yönlü uçuş rezerve edebilir miyim?

Yanıt: Kesinlikle bu imkana sahipsiniz. Talebiniz üzerine boş bacak sağlayamasak da tek yönlü uçuş sağlarız.

Soru: Nereye gideceğimi nasıl bilebilirim? Hangi jetin benimki olduğunu bilebilirim?

Yanıt: Rezervasyon yapar yapmaz uçuş ve uçakla ilgili tüm ayrıntıları size ileteceğiz. Bu yüzden de uçuş konusunda hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz.

Soru: Uçuş için en geç kaçta havaalanında olmalıyım?

Yanıt: Özel jet kiralamanın en avantajlı özelliği zaman konusundaki esnekliktir. Öncelikle planınızı kendiniz yaparsınız. Ülke içerisindeki uçuşta 5 dakika önceden ve yurt dışı için de 15 dakika önceden havaalanında olmanız yeterli. Fakat geç kalırsanız da endişe etmeyin. Sonuçta bu jet sizin.

Soru: Güvenlik sırasından geçmek zorunda mıyım?

Yanıt: Hayır, zorunda değilsiniz. Genel havacılık terminalinden geçeceksiniz. Eğer havaalanı güvenlik kontrolü isterse, bu hızlı (sıra olmadan) ve sıkıntısız olacaktır.

Soru: Özel jet kiralama hizmeti ile gümrük konusundan muaf tutulabilir miyim?

Yanıt: Hayır. Yine de gümrük konusunda zaman kaybına uğramayacaksınız.

Soru: Özel jetimde WİFİ olacak mı?

Yanıt: Bazı özel jet uçaklarda var. Fakat bazıları bu hizmeti sağlamayabilir. Bu yüzden WİFİ sizin için gerekliyse bize iletiniz.

Soru: Köpekler ya da diğer evcil hayvanların uçmasına izin veriliyor mu?

Yanıt: Genellikle izin veriliyor. Bazı uçuşlar için ekstra ücret talep edilebiliyor. Bu yüzden size gönderdiğimiz seyahat ayrıntıları içeren kontratı inceleyiniz.

Soru: Jete oksijen tankı getirebilir miyim?

Yanıt: Evet getirebilirsiniz. Bu husus hakkında kontratınızı mutlaka kontrol ediniz.

Soru: Mürettebata bahşiş vermeli miyim?

Yanıt: Bu size bağlı. Bazı müşteriler veriyor ve bazıları vermiyor. Bu konuda son karar sizin.

Soru: Eğer büyük bir grupla seyahat edersem ne yapmalıyım?

Yanıt: Bize gruptaki kişi sayısını iletmeniz yeterli. Bu şekilde sizin için en uygun uçuşu belirleyeceğiz.

Soru: Uçuşumu tanımadığım biriyle paylaşabilir miyim?

Yanıt: Hayır. Uçuşumuz sadece size ait olacaktır.

Soru: Pasaportumu almak zorunda mıyım?

Yanıt: Evet. Oluşabilecek herhangi bir olası durum için pasaportunuzu yanınıza almanız avantaj sağlayacaktır.

Soru: Ticari uçuşa kıyasen özel jet uçaklar nasıl fiyatlandırılır?

Yanıt: Özel jet kiralama ticari uçuşlara göre daha pahalıdır. Ama zamanı, otelleri, park gibi durumları göz önünde bulundurunca, daha fazla avantaja sahip olduğunun farkında olacaksınız. Çünkü zaman kaybınızı azaltmaktadır.

Soru: Nasıl ödeme yapabilirim?

Yanıt: İstediğiniz kredi kartıyla ya da banka aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Soru: Uçuşumu iptal eder ya da değiştirirsem ne olur?

Yanıt: Uçuştan 48 saat önce uçuşu iptal edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Soru: Uçuşumun bana özel olduğuna nasıl emin olabilirim?

Yanıt: Uçuşlar tamamen müşterinin isteğine göre şekillenir. Başarımızın sırrı ve misyonumuzun temel taşı müşterimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir.

Plures ile kendinize özel bir uçuş günü hazırlayarak iş hayatınızda verimliliğinizi arttırırken aynı zamanda tatilleriniz içinde keyifli yolculuklara imza atabilirsiniz. Siz de özel jet kiralama konusunda en güvenli ve en kaliteli deneyimi yaşamak için Plures Air'ı tercih edebilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir