Yurtdışı Uçak Kargo | Plures Yurtdışı Hava Kargo Ücretleri

Yurtdışı Uçak Kargo

Hava Yolu Kapsamında Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri

Hava yolu taşıma araçlarının sağladığı hız nedeni ile özellikle uzak mesafeli kargo taşımacılığında tercih edilen yurtdışı uçak kargo hizmetinin sağladığı hız fonksiyonunun yanı sıra pek çok avantajı da beraberinde sunmaktadır.

Bulunduğunuz ülkeden başka bir ülkeye istediğiniz herhangi bir eşya/ürün vb. kargo göndermenin en kolay yolu yurt dışı uçak kargo hizmetlerinden yararlanmaktır. Kargolarınızı bir yerden bir yere göndermek artık hem kolay hem de güvenli. İşinizi kolaylaştıran yurt dışı uçak kargo hizmetini, dilediğiniz her türlü kargoyu göndermek için güvenle kullanabilirsiniz. Şirketimiz sizin için tüm güvenlik önlemlerini sağlayarak, yurt dışına gönderdiğiniz kargolarınızın hasara uğramadan, göndermek istediğiniz ülkeye ulaşımını hızlıca gerçekleştirir.

yurtdışı-koli-numune-gönder

Hava Kargo Gönderimlerinizde IATA Üyeliğini Sorgulayınız

IATA; Hava taşımacılığında güvenilirliğin belgelenmesidir. IATA, 1945 yılından bu yana ekonomik ve emniyetli uçuşları sağlamak için dünya çapında faaliyet göstermektedir. IATA üyesi Plures Kargo Acentesi ile çalışmak ise, hava taşımacılığını kullanan bilinçli müşterilerin dikkat ettiği bir güvenlik unsurudur. Plures IATA üyesi bir kargo acentesidir. Gönderileriniz Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) güvencesi ile belirtilen adrese ya da belirttiğiniz adrese teslim edilir.

uluslararası-uçak-kargo-nakliye

İş Hayatında Uçak Kargo

Globalleşen dünyada son derece hassas rekabet ortamlarının oluşması, şirketlerin müşteri memnuniyetini daha da önemsemesine yol açtı. Pazarda yerini korumak isteyen şirketler, tam zamanında üretim ve hızlı sevkiyat gerekliliğinin bilincindeler. Böylece lojistik de günümüzün en önemli sektörü haline geldi. Uçak kargonun lojistik sektöründeki yeri ise elbette son derece önem arz ediyor.

Kimi zaman maliyeti yüksek olsa bile zamanında sevkiyata önem veren şirketler, müşteri gözünde daha değerli olabiliyor. Örneğin moda dünyasında hızla yaygınlaşan fast fashion akımına yönelik üretim yapan firmaların uçak kargo hizmeti dışında başka sevkiyat alternatifleri olmayışı gibi.

Zamanın çoğunlukla paradan daha değerli olduğu rekabet koşulları gereği, sadece mal sevkiyatında değil, ürün satışı öncesi müşteriye numune gönderme aşamasında ve önemli evrakların trafiğinde de şirketlerin birinci tercihi uçak kargo hizmeti olmaya devam ediyor. Bu noktada Plures Air olarak seçkin müşterilerimize yıllardır bu hizmeti layıkıyla veren, sektördeki tanınmış oyuncular içinde ilk sıralarda yer alan bir firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Bireysel müşteri gönderimleri haricinde şirketlere özel çözümler sunan firmamız, ithalat, ihracat vb. yurtdışı uçak kargo hizmetlerini gerçekleştirebilmekte ve yurt dışı projelerinde Türk firmalarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Gerek iş dünyasında, gerekse özel hayatlarda mesafelerin hızla yok olduğu bir çağda yaşıyoruz. Eskiden uçak taşımacılığı pahalı olduğu için herkes tarafından kullanılmazken, günümüzde ise bu ulaşım biçimi artık sıradan hale geldi. Sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo anlamında da uçaklar artık öncelikli tercihler arasında yer alıyor.

yurtdışı-uçak-kargo

Özel Hayatta Uçak Kargo

Özel hayatınızda sevdiklerinize uçak kargo hizmeti alarak sürprizler yapabilmeniz artık son derece ekonomik. Ülke dışındaki sevdiklerinize doğum günü hediyesi göndermenin en risksiz yöntemi elbette yurtdışı uçak kargo hizmetinin hızlı servisi olacaktır.

Yurtdışındaki yakınlarınızı mutlu etmenin en pratik yolu yine uçak kargo hizmetimizi kullanmanızdan geçiyor. Sıla kokan küçük hediyeleriniz, mesafelerin uzaklığına aldırmadan sevdiklerinize ulaştığında sizden mutlusu olmayacaktır. Kargonuz evinizden alınıp belirttiğiniz adrese teslim edileceği için sizin hiç yorulmanıza, strese girmenize gerek kalmayacak; gönlünüz rahat olacaktır. Aslında uçak kargo hizmeti sayesinde özel hayatınıza güzel hoşluklar getirmek sizin tercihiniz diyebiliriz.

yurtdışı-hediye-gönder

Uluslararası Hava Kargo Sektörünün Gelişimi

1978 yılında ABD hükümetinin serbestleşme kararının etkisi ile tüm havacılık sektörleri ile birlikte hava yolu kargo taşımacılığında da bir sıçrama ivmesi yakalanmıştı. Daha sonrasında dünya genelinde yaşanan ekonomik krizler, güçlü şirketlerin işbirliği ile sektörün küreselleşmesine temel oluşturdu. Krizin etkisi ile yavaşlamış olan Asya Hava yolu sektörünü destekleme üzere; uçak kullanım etkinliğini artırma, hava yolu trafiği paylaşımı ve pazar durumlarını güçlendirme gibi destekler ile işbirliği alanları, dolayısı ile de dünya genelinde hava yolu lojistiğinin önemli derecede geliştirilmesine neden oldu.

Küreselleşme etkisi ile birlikte artan işbirliği alanları, etkileşim, bilgi ve teknoloji paylaşımı nedeni ile tüm diğer sektörlerde olduğu gibi hava yolu - uçak kargo taşımacılığı gelişiminde de önemli etken oldu. Yerel ya da uluslararası işletmelerin tüm dünya ile iş yapma ve pazarlama faaliyetleri ile birlikte üretilen hizmet ya da malların farklı bölgelere güvenli ve kısa zamanda gönderilme gerekliliği ile doğal olarak yurt dışı uçak kargo taşımacılığını da olumlu biçimde etkiledi.

yurtdışı-evrak-koli-gönderme

Türkiye'de Sivil Havacılığın Gelişimi

Ülkemizde 2000'li yıllardan başlayarak hızlı bir gelişim sergileyen hava yolu uçak kargo taşımacılık sektörü, modern hava limanları, ileri depolama sistemleri, geliştirilmiş kapasite ve ileri teknoloji araçları kullanımı ile uluslararası işletmeler ile rekabet edebilir duruma ulaşmıştır. Bu alanda faaliyet gösteren Plures Kargo, uluslararası hizmet ve kalite standartları çerçevesinde uyguladığı hizmet bütünlüğü ile müşterilerinin maliyetlerinin en aza indirgenmesi için çaba göstermektedir.

Kıtalar arası kavşak noktada bulunması ve coğrafi konumu yönü ile stratejik yere ve öneme sahip Türkiye, uluslararası havacılık sektörü içinde hak ettiği yerin çok daha gerisinde olmasına rağmen bölgesinde öncü ve güçlü bir yapıya sahiptir. İlk olarak Osmanlı döneminde 1912 yılından itibaren başlayan Türkiye Sivil Havacılık çalışmaları 2 adet hangar ve bir alan ile faaliyete geçmişti. 1925 yılında kurulan "Türk Tayyare Cemiyeti" ve daha sonra adı Türk Hava Kurumu olarak değişen işletme ile Türk Havacılık sektörünün temelleri atılmış oldu. İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulan Hava Meydanları Bürosu ile önemli eşik noktasını aşmış olan Türk Sivil Havacılığı, 1983 tarihinde kabul edilen 2920 Sayılı Sivil Havacılık Kanunu'nun yürürlüğe girmesi itibari ile 80'li yılların ikinci yarısında, özel sektörün yoğun ilgisi ve yatırımları ile güçlü bir konuma ulaşmıştır. Havacılığın gerektirdiği dinamizm ile gümrük mevzuatı düzenlemeleri, ulusal hava taşıyıcı firmalara sağlanan kolaylıklar ve destekler ile yurtdışı uçak kargo ve yolcu taşımacılığında bu günkü gelişim noktası yakalanmıştır. Dünya havacılık konjonktürüne bakıldığında hak ettiği konumun çok gerisinde görülen Türk Sivil Havacılık yolcu ve kargo taşımacılığı, uluslararası işletmeler ile rekabet edebilecek güçte ve yapıdadır.

yurtdışı-uçak-kargo

Plures Air Yurtdışı Uçak Kargo Hizmetleri

Bizler, seçkin müşterilerimizde hizmet kalitemizle kalıcı bir etki bırakmak için tutkuyla çalışan bir ekibiz. Yurdışındaki birçok noktaya, gönderinizin hacmine sınırlama getirmeden uçak kargo taşımacılığı yaparak, size hizmet vermenin ötesinde iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Hedefimiz bir kerelik değil, her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olabilmektir. Uçak kargo ihtiyaçlarınız için aklınıza gelen ilk şirket olmak bizi mutlu edecektir. Talep formlarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlar, en hızlı teslimat, mükemmel iletişim, hızlı geri bildirimler, yeni bir hizmet anlayışını Plures ile fark edin. Yurtdışı uçak kargo hizmeti almak için uzman bir firma olan Plures ile tanışın.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir