Özel Yolcu Uçağı Kiralama | Plures Yolcu Uçak Çeşitleri

Yolcu Uçağı Kiralama

Plures ile Özel Yolcu Uçağı Kiralama Rahatlığını Yaşayın

Yolcu uçağı kiralama hizmetleri, özellikle büyük gruplar için oldukça avantajlıdır. Futbol takımları, taraftar grupları, müzik grupları, resmi ziyaretler, tatil turları, incentive organizasyonları, bayi toplantıları, fuar seyahatleri veya kalabalık iş seyahatlerinde özel yolcu uçağı kiralama hizmeti almak size ya da şirketinize büyük bir prestij katacaktır.

Ayrıca dilediğiniz hava aracını kiraladıktan sonra istediğiniz ekstra hizmetleri de Plures Air'den rahatlıkla talep edebilirsiniz. İkram edilecek yiyecek ya da içecekleri siz seçebilirsiniz.

Bu hizmetimiz ile ciddi zaman kazanacak ve tarifeli seferlerdeki stresi yaşamanıza engel olacaksınız. Şirketimiz, size her konuda avantaj sunan hizmetleriyle, güvenliğinizi, memnuniyetinizi ve konforunuzu her zaman maksimumda tutar. Konuyla ilgili her türlü sorunuzu destek hattını arayarak sorabilirsiniz. Plures özel yolcu uçağı kiralama hizmetlerinden faydalanmak için destek hattımızı arayabilir ya da web sitemizdeki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

özel-yolcu-uçak-kiralama-şirketleri

Günümüzde oldukça yaygın hale gelen özel yolcu uçak kiralama hizmetleri havayolunun hayatımıza artı olarak kattığı zaman tasarrufu ve konforu sayesinde tercih sırlamalarında en üst seviyelerde yer alıyor. Ülkemizde de yaygın olarak tercih edilen bu hizmetimiz son 10 yılda pek çok ulaşımda kullanılarak gerekli ivmeyi kazanmıştır.

Özel Yolcu Uçağı Nedir?

Bu tarz uçaklar genellikle hava yolu şirketleri tarafından işletilirler. Özel yolcu uçağı tanımının ülkeden ülkeye değişiyor olmasına rağmen, tipik olarak çoklu kişi veya kargonun ticari amaçlı olarak taşınması niyetiyle üretilen uçaklara denir. Ticari amaçlı olduğu için karı arttırmak isteyen hava yolu şirketleri tarifeli seferler düzenlemektedirler. Tarifeli uçuş, kalkış ve iniş saati ve rotası belirli uçuşlara denir. Sadece belirli kişilere özel olmadığı için yolcu uçakları uçuş saati konusunda herhangi bir esnekliğe sahip değildir.

yolcu-uçak-kiralama

Özel Kiralama Ayrıcalığı

Yolcu uçağı kiralamak büyük bir ayrıcalıktır. Çünkü karayollarında harcadığınız zamanı havayollarını tercih ederek geri kazanabilirsiniz. Kiralama hizmetleri pek çok etkinlik için hızlı ve prestijli ulaşım sağlama konusunda tercih edilmektedir.

Bunun dışında acil tahliye gerektiren durumlar ve ülkelerine gönderilmek istenen kişiler içinde kiralama hizmeti kullanılabilir. Özel yolcu uçağı kiralarken sadece uçuşunu satın almakla kalmayıp aynı zamanda uçuş zamanı, iniş kalkış saati, havalimanı belirleme ve konfor gibi ayrıcalıkların yanı sıra fazla bagaj taşıyabilme, check in işlemlerinde kolaylık, dilediğiniz yiyecek ve içecekleri seçebilme ayrıcalığına da sahip olabiliyorsunuz.

Öncü Firma Plures

Özel uçak kiralama konusunda ülkemizde olduğu kadar çeşitli dünya ülkelerinde de tanınan bir firma olan şirketimiz, oldukça titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Boeing, Airbus, Embraer, Saab gibi farklı özelliklere sahip alternatifli seçenekleri ile her türlü ulaşımınıza uygun seçenekleri sunmaktayız. Plures aynı zamanda havayolları ve havalimanları konusunda gelişmiş bir teknik yapıya sahiptir. Planlama, personel ve zamanlama konusunda rakiplerinden önde olan Plures'in dünya genelinde bilinen havayolu şirketleri ile güçlü iş birliktelikleri bulunmaktadır.

plures-yolcu-uçakları

Plures havacılıkta tek bir noktaya uçabildiğiniz gibi aynı gün içerisinde farklı yerlere de uçuş sağlayabilirsiniz. Küçük veya büyük gruplarla yolculuk yapılabileceğiniz bu uçaklar mümkün olan en kısa sürede uçuş hizmetiniz için hazır hale getirilecektir. Deneyimli personeli ile çözüm odaklı çalışan şirketimiz, işletim sisteminden teknik bilgilere dek müşterilerin tüm gereksinimlerine karşılık verebilecek eğitime sahiptir.

Plures müşteri memnuniyetine önem verirken onların güvenli bir şekilde zamanında gidecekleri yere ulaşmasını sağlar. Planladığınız her türlü organizasyonlarınızda özel yolcu uçağı kiralama hizmetimiz ile istediğiniz gün ve saatte sizi bekliyor olacağız.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir