Vip Havacılık Hizmetleri - Vip Jet Uçak Kiralama

Vip Hizmetler

Vip Havacılık Hizmetleri

Plures Air'in müşterilerine tam bir kalite yönetimi ile sunduğu Vip hizmetler şu şekildedir: Özel seyahat, özel jet kiralama, vip araç kiralama, vip seyahat organizasyonu, vip karşılama ve uğurlama hizmetleri, otel rezervasyonları.

Plures Air ile özel uçak kiralayabilir, zaman ve para yatırımınızı olumlu bir seyirde ilerletebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz çağ, zaman yönetiminin nakite çevrilebildiği bir çağ olduğundan Plures Air'in sunmakta olduğu bu hizmete iş adamları tarafından gösterilmekte olan talep, gün geçtikçe artmaktadır.

Plures Air'in müşterilerine sunduğu bir diğer vip hizmet olan Plures özel jet uçak kiralama hizmetleri, güvenilirlikte son derece önemli bir noktaya gelmiş olan Plures sayesinde; bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerin beklentilerinin eksiksiz bir biçimde karşılanmasına ve memnuniyetle sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.

Plures Air'in vermekte olduğu bu hizmet, talepler doğrultusunda faaliyete geçmekte olup; bu taleplere uygun uçuş programları ile desteklenmektedir. Bu yaklaşım sayesinde ise; tarifeli uçuşlar sırasında yaşanabilme ihtimali olan tüm aksaklıklardan müşterilerimizin rahatlıkla korunabilmesinin yanı sıra, onlar için oldukça büyük bir öneme sahip olan zamanları ise çalınmadan kendilerine kalmış olur. Üstelik; yurt dışı/yurt içi aktarımlar, bagaj bekleme ya da bagaj kaybetme, rötarlar gibi pek çok can sıkıcı talihsizliğin de önü alınmış olur.

Plures Air, birçok ünlü marka ve modelde vip jet uçak kiralama hizmetini müşterilerine verebilmektedir.

Plures Air ile özel jet kiralama fiyatları; uçuş süresi, seçmiş olduğunuz özel jet uçağın yolcu kapasitesi, uçuş menzili ve bagaj bilgileri gibi faktörler doğrultusunda belirlenmektedir. Konu hakkında fiyat bilgisi almak için, talep formlarımızdan ya da merkez ofis numaralarımız aracılığı ile ulaşacağınız müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Plures Air müşterileri; vip seyahat organizasyonları, karşılama ve uğurlama hizmetleri ve otel rezervasyonları hizmetlerimizden de faydalanabilmektedirler. Plures Air, bu aşamada şirketlere seyahatleri esnasında onları hayal kırıklığına uğratmayacak bir aracılık görevi üstlenmekte ve organizasyonların eksiksiz bir başarı ile tamamlanmasını sağlamaktadır. İşletmelerin talep etmekte olduğu; konaklama, ulaşım, yeme-içme, pasaport ve vize işlemleri gibi tüm özel çaba gerektiren planlamalar, firmanın politikası ve profili ile örtüşecek bir analizin doğrultusunda işverenler adına planlanmakta, eksiksiz bir biçimde uygulanmaktadır.

Her biri farklı bir nitelik taşıyan ve her biri ile uğraşmanın ayrı ayrı zaman aldığı, bölünmenin arttığı durumlarda başarısızlığın da arttığı bu tip durumlar için Plures Air, şirketler için tüm bu hizmet ürünlerini birleştirerek tek bir paket hâline getirir ve sunar. Bu durum, işletmenin seyahat planlaması için harcayacağı pazarlama maliyetini asgari seviyeye indirirken, olası aksaklıkların önünü de alır.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir