Özel Uçak Kiralama

Özel Uçak Kiralama

Kişiselleştirilmiş Hava Yolu Ulaşımı Deneyimi

Özel uçak kiralama hizmeti, Plures Air'ın sunduğu hizmetlerin belkemiğidir. Hizmet, birbirinden farklı gerekçelerle yapılması planlanan uçuşlara özel olarak şekillendirilmiştir: Plures ile haftanın herhangi bir günü, günün herhangi bir saati iletişime geçilerek özel jet uçak, özel ambulans uçak, özel yolcu uçağı ve özel kargo uçağı kiralama hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

Hizmet Detayları

Özel uçak kiralama hizmeti başlığı altına dâhil olan hizmetlerde kiraya verilecek uçak seçiminde uçuş amacı, yolcu sayısı, kalkış ve varış noktaları (ve varsa duraklar) vb. etmenler göz önünde bulundurulur. En uygun uçağın temin edilmesi, seyahat planının oluşturulması ve yurt dışına uçuş söz konusuysa yasal gerekliliklerinin yerine getirilmesinde Plures'ın yılların deneyimiyle görev yapan yetkilileri devrededir.

Plures Air'ın özel uçak kiralama hizmetlerinden yararlananlar, seyahat gerekçeleri ne olursa olsun (iş, tatil, sağlık kuruluşuna transfer vb.), birtakım avantajlar elde eder. Bu avantajların en başında, kazanılacak zaman vardır. Yolcular, uçaklara erişmede uzun kuyruklar beklenmek zorunda kalmadığı gibi yararlanılan hizmet özel jet kiralama hizmetiyse yüksek hızda bir yolculuk yapar.

Zaman kazancının yanı sıra güvenlik de özel uçak kiralama hizmetinin öne çıkan özelliklerindendir. Özel uçak kiralama hizmetiyle kargo uçağı kiralandıysa da kargoların deforme olması, başka kargolarla karışması, güvenli şekilde alıcısına ulaştırılmaması vb. problemler yaşanmaz.

"Konfor" da özel uçak kiralama hizmeti dendiğinde akla ilk gelenlerdendir. Kişiselleştirilmiş yolculuk olanağı sunuluyor olmasına ek, uçak iç dizaynı da konforu önemseyen yolcuları memnun eder. Söz konusu özel ambulans olduğunda ise hastanın/yaralının refahı azami seviyede tutularak yolculuklar tamamlanır.

Yolculuk zamanını belirleme özgürlüğüne sahip olan yolcular, özel uçak kiralama hizmetlerinden tek ya da çift yönlü (gidiş dönüş) yararlanabilir.

Uçak Seçimi

Yurt içi ya da yurt dışı seyahatiniz için ihtiyaç duyduğunuz özel uçak kiralama hizmetini almak için Plures Air'la 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Özel Jet Kiralama

- İş, tatil vb. amaçlarla yapılacak seyahatlere yöneliktir,

- Kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli jetlerle verilir,

- Yüksek hızlı yolculuklar gerçekleştirilir,

- Uçaklar, 2 ila 4 saatte kalkışa hazır olur,

- Rota, yolculuk tarihi, kişiye yönelik hizmet vb. konularda seçim özgürlüğü sunulur,

- Tek kişi ya da küçük gruplarca alınabilir.

Özel Ambulans Uçak Kiralama

- Hastaların/yaralıların/organların transfer edilmesi veya doktorların afetzedelere ulaştırılmasına yöneliktir,

- Özel jetlerle verilir ki bu nedenle acil ulaşım ihtiyaçları karşılanır,

- Jetler, tıbbi araç gereçlerle ve ihtiyaçlar doğrultusunda donatılmıştır,

- Sağlık görevlileri uçakta hazır bulunur.

Özel Yolcu Uçağı Kiralama

- Büyük gruplara yöneliktir,

- Rota, yolculuk tarihi, kişiye yönelik hizmet vb. konularda seçim özgürlüğü sunar,

- Prestij ve zaman kazandırır.

Özel Kargo Uçağı Kiralama

- Ulusal ve uluslararası taşımacılığa yöneliktir,

- Büyük, ağır, hacimli her tür kargonun nakledilmesi mümkündür,

- Güvenlidir,

- Zaman kazandırır.

Özel uçak kiralama talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

İletişim Formu