Hava Ambulansı

Özel Hava Ambulansı Kiralama

Özel Jetlerle, Hızla ve Güvenle…

Özel hava ambulansı kiralama hizmeti, özel jet motorlu uçaklarla verilmekte olup sağlık durumunun başka herhangi bir yolla yolculuk yapmasına uygun olmayan kişilere (hastalar/yaralılar) yöneliktir. Hızıyla öne çıkan özel hava ambulansları, hasta ve yaralıların transferinin haricinde organ taşımacılığında ya da tahliyelerde ve doktorların ihtiyaç sahiplerinin yanına ulaştırılmasında da kullanılır.

Hizmetin Öne Çıkanları

Özel hava ambulansı kiralama hizmeti, anıldığı gibi özel jet motorlu uçaklarla verilir. Yüksek hızda seyretmesi sebebiyle bu uçaklar, yolculuk süresinin en aza inmesine, dolayısıyla sağlık kuruluşuna kısa süre içerisinde ulaşılmasına olanak sunar.

Hızın yanı sıra özel hava ambulansı kiralama hizmetinin bir diğer artısı da seyahatin, sağlık hizmetlerinden yararlanılmaya devam edilerek gerçekleşiyor olmasıdır. Zira özel hava ambulansları, ihtiyaç duyulabilecek her tür tıbbi araç gereçle donatılmıştır ve uçuş süresince hastalara/yaşlılara işinde ehil sağlık personelleri refakat eder. Özel hava ambulanslarının iç tasarımı da hastaları maksimum seviyede rahat ettirecek şekilde yapılmıştır ki bu da konforlu bir yolculuğu garanti altına alır.

Transfer başlangıç ve bitiş noktası, hasta ya da yaralının (veya organın) bulunduğu ve ulaşılmak istenen sağlık kuruluşuna en yakın havalimanlarıdır.

Plures, ayrıca, özel hava ambulansı kiralama hizmetinden 7 gün 24 saat yararlanma olanağı sunar.

Hizmet Almak için

Planlanmış ya da acil nakiller için özel hava ambulansı kiralama hizmeti almak mümkündür. Bunun için yapılması gereken, hangi gün ve saat yaşanıyor olursa olsun, Plures'e iletişim kanalları üzerinden ulaşmaktır. Plures yetkilileri, hizmetten yararlanmak için herhangi bir engel bulunmuyorsa en uygun özel hava ambulansının kısa sürede havalanmasını sağlayacaktır.

Özel hava ambulansı kiralama talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

*Risk grubunda olan kimi hasta ve yaralıların özel ambulans uçak kiralama hizmetinden yararlanmasının önünde engel bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim Formu