Özel Jet Kiralama

Özel Jet Kiralama

Ulaşımda Hız, Gizlilik ve Güvenliği Bir Arada Arayanlara!

Özel jet kiralama hizmeti; hızlı, gizli, güvenli, konforlu bir şekilde ve prosedürlere takılmadan seyahat etmek isteyenlere yönelik, kişiselleştirilmiş bir uçuş hizmetidir. Tek bir kişi ya da gruplarca, iş ya da özel amaçlı seyahatler için ve tek ya da çift yönlü (gidiş dönüş) alınabilir.

Elde Edilecek Kazanımlar

Özel jet kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler, uçuş tarihi ve saati ile kalkış ve varış noktalarını kendileri belirleme olanağına sahiptir. Hizmetinden yararlanılarak elde edilecek en büyük kazanım ise zamandır. Kişi ya da gruplar, iş seyahatleri ya da unutulmayacak bir tatil için Plures Air'la 7 gün 24 saat iletişime geçerek kendileri için en uygun jet motorlu uçağı (kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli), en kısa sürede (2 ila 4 saat aralığında) kiralama imkânına sahiptir. Uçağa binmeden evvel bagaj teslimi ya da bilet temini için uzun kuyruklarda beklemez ve bu nedenlerle zaman kaybı yaşamazlar.

Özel jet kiralama hizmeti alanlar, zaman kazancının yanı sıra kişiselleştirilmiş bir yolculuk deneyimi kazanma şansı da elde eder. Ayrıca yiyecek içecek seçimini kendi zevklerine göre yapabilir, uçuş başlamadan ya da esnasında almak istedikleri özel hizmetleri belirleyebilir.

Tüm bu özelliklerinden hariç özel jet kiralama hizmetiyle Plures, son derece güvenilir ve konforlu bir yolculuk vadeder.

Özel Jet Kiralamak için

Plures Air'ın uzun yıllardır güvenle sunduğu özel jet kiralama hizmetinden yararlanmak için iletişim kanalları üzerinden talep oluşturmak kâfidir. Plures yetkilileriyle yapılacak görüşmede hizmetten yararlanacak kişi sayısı, tercih edilen kalkış ve destinasyon noktası, planlanan seyahat tarihi ile saati ve varsa özel istekler belirtilir. Yetkililer tarafından ilgili bilgiler gözetilerek hazırlanan özel jet kiralama hizmet bedelinin kabul görmesi üzerine dijital olarak kiralama kontratı hazırlanır. (Hizmet bedeli, belirlenecek ödeme şekillerinden biriyle yapılabilir.) Anlaşmanın yapılmasının ardından kiralanmış özel jet, planlanan zaman dilimine göre uçuşa hazır hâle gelir.

Özel jet kiralama talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

İletişim Formu