Ambulans Uçak Kiralama

Özel Ambulans Uçak Kiralama

Sağlık Gerekçeli Transfer ve Tahliye için En Hızlı, En Güvenilir Yol!

Özel ambulans uçak kiralama hizmeti, sağlık gözetilerek yapılması gereken transfer ve tahliyeler için 7 gün 24 saat, özel jet motorlu uçaklarla verilen bir hava yolu hizmetidir. Hasta ya da yaralıların bulundukları sağlık kuruluşundan başka bir sağlık kuruluşuna güvenle transferi için alınabileceği gibi nakilde kullanılacak organların uzak noktadaki alıcısına ya da doktorların afetzedelere hızla ulaştırılması veyahut afetzedelerin bölgeden tahliyesi için de alınabilir.

Hizmet Kapsamı

Plures Air, özel ambulans uçak kiralama hizmetini jet motorlu uçaklarla sunar. Uçak seçiminde (kısa, orta, uzun ve ultra uzun menzilli) yolcu sayısı, nakil şartları, müsaitlik ve menzil göz önünde bulundurulur. Özel ambulans uçak kiralama hizmeti en yakın havalimanından alınarak varılmak istenen sağlık kuruluşuna en yakın noktadaki havalimanına hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Yoğun bakım ünitesi dâhil gerekli her tür tıbbi araç gereçle ve konforlu bir seyahat için özel olarak donatılmış jet motorlu uçağa alınan hastaya/yaralıya uçuş süresince sağlık personeli eşlik eder.

Plures Air, 7/24 ve hem yurt içine hem de gerekli evrak işlemlerini üstlenerek yurt dışına yönelik sunduğu özel ambulans uçak kiralama hizmetini, gerekli durumlarda kara yolu ambulansının da devreye alınmasını sağlayarak destekler. Bu çerçevede hizmetten yararlananlar, yakınlarındaki havalimanına ve iniş yapılan havalimanından ilgili sağlık kuruluşuna ulaştırılırken de yine sağlık görevlilerinin gözetimi altında tutulur ve zaman kaybı yaşamaz.

Hizmetten Yararlanmak için

Plures Air'ın hız ve güvenliği gözeterek sunmakta olduğu özel ambulans uçak kiralama hizmetinden yararlanmak için 7 gün 24 saat talep oluşturulabilir . Plures'ın iletişim kanalları üzerinden yapılabilecek hizmetten yararlanma başvuruları, yetkililerce kısa sürede değerlendirildikten sonra ihtiyaca yönelik en uygun ambulans uçak, vakit kaybı yaşanmasına mahal verilmeden kalkışa hazır hâle getirilir.

Özel ambulans uçak kiralama talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

**Risk grubunda olan kimi hasta ve yaralıların özel ambulans uçak kiralama hizmetinden yararlanmasının önünde engel bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim Formu