Yurtdışı Uçak Kargo

Yurt Dışı Uçak Kargo

IATA Üyesi Plures, Kargo Taşımacılığında da Güvenilir Çözüm Ortağınız!

Yurt dışı uçak kargo hizmeti kapsamında, uzak mesafeli noktalar (herhangi iki ülke) arasında kargo uçaklarıyla taşımacılık yapılır. Hizmet, başta ebat ve ağırlık açısından diğer nakliye yöntemleriyle taşınması mümkün olmayan kargolar olmak üzere değerli ve alıcısına acilen ulaştırılması gereken kargolara da yöneliktir.

Yurt Dışı Uçak Kargo Avantajları

Plures Air'ın yurt dışı uçak kargo hizmetini IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) üyesi bir kuruluş olarak sunuyor olması, hizmetin alınmasıyla elde edilecek avantajların ilk sırasına nakliye sürecinin sorunsuz tamamlanması yerleştirir.

"Hız" da yurt dışı uçak kargo hizmetinin öne çıkan bir diğer önemli özelliğidir. Özellikle transfer noktaları arasındaki mesafe hesaba katıldığında taşımacılığın uçakla yapılıyor olması, göndericilere/alıcılara ciddi bir zaman kazandırır.

Güvenli transferler gerçekleştirmek de Plures Air'ın yurt dışı uçak kargo hizmeti kapsamında vadettiklerindendir.

Yurt Dışı Uçak Kargo Hizmet Detayları

Yurt dışı uçak kargo hizmetiyle uluslararası havacılık kuralları gereği yasaklanmamış olan her tür kargonun taşınması mümkündür. Hizmetten kişi ya da kurumlar/kuruluşlar faydalanabilir. Bu kapsamda örneğin ev eşyası, iş makineleri, spor aletleri vb. ağır ve hacimli kargolar, yurt dışı uçak kargo hizmetiyle alıcısına ulaştırılabilir. Bununla birlikte yükte hafif ancak pahada ağır, kaybolması durumunda maddi ya da manevi yıkım yaşatacak olan değerli eşya ile alıcısına vakit kaybı yaşanmadan ulaşması gereken evrak vb. unsurlar da gönderilebilir.

Yurt dışı uçak kargo hizmetinden yararlanma talebinizi iletmek için lütfen Plures Air'a ulaşın.

*Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim Formu