Uçak Ambulans Kiralama ve Fiyatı | Plures Uçak Ambulanslar

Uçak Ambulans

Plures Uçak Ambulans Kiralama 7/24 Hizmetinizde

Uçak ambulanshizmeti hastane, anlaşmalı sigorta firmaları, özel ve kamu kuruluşlarına hasta nakil için, medikal destek sağlamak için verilmektedir. Plures günün 24 saatinde müşterilerine bu hizmeti doktor ve hemşire nezaretinde sunmaktadır. Hizmetimizde hedefimiz hastanın en güvenli ortamda naklinin sağlanması, sağlık koşullarının stabilitesini muhafaza etmesi ve konforlu bir ortamda transfer edilmesidir. Personelimiz eğitim almış, gereken sertifikalara sahip uzmanlardan oluşur.

Hizmet veren uçakların düzenli olarak bakımları yapılmalı, içindeki medikal cihazların eksiksiz ve çalışır vaziyette olması gerekir. Ambulans uçakta hasta nakli yapıldığında doktor ve hemşire nezareti olmalıdır. Plures hastaların hem konforunu sağlayacak, hem de sağlık durumunu stabilize şekilde tutacak her türlü önlemi almaktadır. Hizmetlerimizden ihtiyacı olan herkes faydalanabilir.

uçak-ambulans-kiralama

Uçak Ambulans Kiralama Hangi Hizmetleri Vermektedir?

• Hastaların acil sevkinin yapılması

• Hastaların transferi sırasında hızlı ve konforlu seyahati sağlamak

• Gerektiği takdirde organ nakli taşımacılığı yapmak

• Hastaların dayanamayacakları uzun yolculukları bu sayede kısa sürede yapmak

• Yurt dışına hasta transferi yapmak

Kara Ambulansına Göre Farklılıklar Nedir?

Hastalara travma, kaza sonrası, sistematik hastalıklarda acil müdahale edilmesi kaçınılmaz bir sonuçtur. Bu durumda olan hastaların acil olarak en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılması gerekir. Bazı durumlarda hastanın acil olarak ameliyat edilmesi için, başka bir sağlık kuruluşuna götürülmesi gerekebilir. Bu durumlarda hastanın en kısa sürede sağlık kuruluşuna ulaştırılması gerekir. Burada zaman önemli bir unsurdur. Kara ambulansları günümüze kadar insanlara en iyi hizmeti sunmuştur. Ancak artan nüfus artışı nedeniyle, trafiğin ve yolların yetersiz kalmasından ulaşımda sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle hastaların nakli daha uzun zamanda gerçekleşmektedir. Ayrıca kara tahliye hizmeti ile ulaşılamayacak yerlere, uçak ambulanslar sayesinde ulaşılabilir.

uçak-ambulans
Uçak Ambulans Tam Donanımlı Hizmet Demek

Medikal desteklerle hastalara her türlü tıbbi müdahalenin yapılabilmesini sağlamaktır. Hastaya refakat eden doktorumuz, yoğun bakım hemşiremiz ya da anestezi teknisyenimiz gereken hizmetleri sunacaktır. Gerekli olan durumlarda hastaya eşlik edecek branş doktoru bulunacaktır. Hastalarımız bu hizmetimiz sayesinde tam donanımlı bir hizmet alacaktır. Plures hastalarımızın sağlığına onlardan fazla önem vermektedir. Hayatınız firmamız için değerlidir.

Uçak Ambulans ve Organ Nakli Taşımacılığı

Organ nakli yapılması hastalar açısından zamana karşı yapılan bir yarıştır. Vericiden alınmış olan organın soğuk zincir altında en kısa sürede, alıcı kişiye ulaşması gerekir. Vericiden alınan organın kısa sürede ulaştırılması demek, bir kişinin ya da kişilerin yaşamının kurtarılması gerekir. Bu yarışın uçak ambulansla yapılması demek, zamanın yenilmesi demektir. Plures Havacılık 7/24 sağladığı destekle, yurt içi ve yurtdışında sağlıklı bir yaşam dağıtmaktadır.

Yaşamınıza sizin gösterdiğiniz değeri biliyoruz. Şirketimiz yaşamın saniyeler içinde yok olmaması için hizmet vermektedir. Tam teçhizatlı olarak, doktor ve yoğun bakım hemşiresi nezaretinde hastalarımıza en iyi hizmeti vermekteyiz. Sizin için yaşamınız ne kadar değerliyse, bizim içinde aynı değerdedir. Uçak ambulans hayat kurtarır.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir