Son Dakika İşlemlerinde Etkili Çözüm İçin Plures Air

Son Dakika

Plures Son Dakika!

Korkmayın, siz işinizi son dakikaya bırakın ve arkanıza yaslanın. Plures, artık sizin olan son bir dakikanın da peşinde! Görev yaptığımız her alanda hızlı, güvenilir, konforlu, planlı ve kaliteli hizmet sunmak için 7/24 çalışan personelimiz ile başımız hep semada ve parmağımız sürekli gelişen başarılarımızı işaret etmekte!...

Plures Air = Rüya gibi (gibi'si fazla!...)

Özel Jet Uçakları ve Özel Yolcu Uçakları kiralama hizmetimiz sayesinde sadece sizin istediğiniz ve talebiniz doğrultusunda tasarlayacağımız seçenekler ile bu deneyiminizi 'unutulmaz' ve 'size özel' yaşamanızı sağlıyoruz. Uçağa yetişme, uçağı kaçırma, yanınıza özel bir eşyanızı almayı unutma, sizin dışınızda gelişen bir gecikme yaşama gibi hiçbir olumsuz duruma maruz kalmadan, zamanınızı maksimum düzeyde kaliteli ve doğru kullanabilmenizi sağlıyoruz. İnsanın kaybolan 'zaman'ının hiçbir maddi ederi olamayacağı görüşümüz ile size 'zaman' ve 'konfor' hediye ediyoruz.

plures-yüksek-değer

Hayat, son dakikada kurtarılır!

'Aciliyet' olgusunu hizmet verdiğimiz tüm alanlar için temel kavram olarak baz alarak; özellikle Hava Ambulansı hizmetimizde de oldukça hassas ve uzman kadromuz ile sizlere destek veriyoruz. Sizin hasta yakınınıza verdiğiniz değer ile bizim işimize verdiğimiz ehemmiyet birleşiyor ve hastalar istenilen noktalara yüksek standartlarda taşınıyor. Hava Ambulanslarında her türlü tıbbi destek ve teçhizatı bulundurmaya, hasta taşınırken yaşanabilecek kritik tabloların önceden düşünülmüş ve sağlanacak çözümün uygulanmış olmasına çok önem veriyoruz. Plures Air ile taşıdığımız hastaların, yeterli ve donanımlı tıbbi mürettebat eşliğinde güvenle taşınacağı garantisini sizlere sunuyoruz.

Ayrıca,

Uçak biletinizi planlıyoruz, kargolarınız için uçak kiralıyor, yurtdışına gönderdiğiniz her kargonun sizde, kendi elinizle teslim olunmuş gibi hissiyat bırakması için çalışıyoruz. Bireysel ya da kurumsal seyahat organizasyonlarınızı sağlıyoruz, vizelerinizi takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz, sağlık kuruluşlarının tıbbi tahliye operasyonlarını yönetiyor ve gerçekleştiriyoruz, özel organizasyonlarınız için uçak kiralıyor, özel karşılama ve uğurlama gibi hizmetleri sunuyoruz.

Siz bizden ne isterseniz isteyin, Plures Air deneyiminiz sonucunda kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz.

10 yılı aşkın süredir bize güvenen ve hastasını, kargosunu, hediyesini ve kişiye özel vip seçeneği ile kendisini bize taşıtan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Alanımızda oluşturduğumuz deneyim ve müşteri memnuniyeti sayesinde, her hizmetimizde müşteri portföyümüzü büyütmekte, kendimize duyulan güvenin de çıtasını yükseltmekteyiz.

Size 'Yüksek'te değer veriyoruz!

Sunduğumuz kesintisiz ve süresiz hizmet ile odaklandığımız 'aciliyet' olgusunu en geniş anlamda değerlendirip, sonuca en direkt şekilde ulaşıyoruz. Markamızın bize yüklediği sorumluluk bilinci ile çalışma hayatımızda sizlere 'yüksekte değer'vermeye devam ediyoruz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir