Jet Uçaklar | Özel Jet Uçak | Kiralama ve Türleri

Jet Uçaklar

Jet Uçaklar

Günümüzde jet uçaklar kiralama hizmetinde kullanılarak kişilerin konforu ve güvenliği ön planda tutulmaktadır. Jet uçak firmaları teknoloji yatırımları ile bünyesindeki uçakları sürekli yenilemekte ve bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktadır. Seyahatlerde ve havalimanı zaman kayıpları jet uçak kiralama hizmetleri ile en az seviyelere çekilmektedir. Plures dünya genelinde jet uçak kiralama hizmetlerinde tercih edilen bir havacılık şirketidir. Tercih edilme sebepleri; bilinirlik, tecrübe, mükemmel iletişim, 24/7 hizmet ve sorun değil çözüm bakış açısıdır. Dünya genelinde bir çok farklı marka ve model jet uçakları yakından takip eden Plures, kiralama hizmetlerinde talebe en uygun jet uçak seçiminde başarılı bir firmadır. Dakikalar gibi kısa sürelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan jet uçaklar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bünyemizde hem tam tıbbi donanıma sahip olan ambulans jet uçaklar, hem de özel jet uçak kiralamaları yapılmaktadır.

özel-jet-uçakları

Jet Uçak Türleri

Küçük özel jetler: Bunlar kısa mesafelerde müşterilerimize zaman kazandıran jetlerimizdir. Tipik özellikleri sessiz bir uçuş sağlamak için basınçlı alçak tavana sahip kabinler, soğuk ikramlar bulunur. Bagaj alanı sınırlı olan jetler, 4-6 adet yolcu sayısına uygundur. Orta büyüklükteki jetler: Ekonomik olan bu jetlerimizde daha fazla büyük kabin, bagaj kapasitesi bulunmaktadır. Orta uzaklıktaki mesafelerde müşterilerimize tavsiye edeceğimiz jetlerdir. Yüksek tavanlı kabinler, sıcak yemek servisi, tuvalet, gerekirse uçuş görevlisi ve yeteri kadar bagaj hacmi olan bu jetler, 5-8 adet yolcu sayısına uygundur.

Büyük jetler: Müşterilerimize her türlü konforu ve lüksü sunan bu tür jetlerimiz, VIP müşterilerimizle üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilmektedir. Uzun menzilli uçuşlarda uygun olan jetler, 9-16 adet yolcu sayısına uygundur. Yüksek tavanlı kabinler, eğlence ve iletişimin sağlandığı ortam, sıcak yemek servisi, lavabo ve tuvalet, ayrıca geniş bir bagaj alanına sahiptirler.

VIP yolcu jetleri: VIP ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmış olan, kıtalararası yolculuklara uygun jetlerdir. İçinde konferans salonu, oturma odası alanı, yatak odası ve duşlar yer alır. Yolcu sayısı değişim gösterir.

Jet uçaklar ve ulaşım kolaylığı

Jet uçaklar rahat ve zahmetsiz yolculuk isteyen kişilerin tercih ettiği bir ulaşım türüdür. Kalkış ve iniş yerleri arasında olan mesafeyi oldukça kısaltan jetler zaman tasarrufu da sağlar. Kişiye özel sunulan bir hizmet olduğu için, tüm taleplere cevap verecek olan Plures Havacılık ulaşım süresince tüm düzenlemeleri yaparak, rahat ve konforlu bir yolculuğun tanığı olmanızı sağlayacaktır. Plures, sektör içinde oldukça deneyimli firmalardan biri olduğu için, olabilecek tüm aksaklıkları dikkate alır ve çözümler. Havaalanlarında fazla beklemeden, yolculuğunuza başlayabilir ve bitirebilirsiniz. Jet uçaklar ile yaşadığınız deneyimi tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz.

özel-jet-uçak-firmaları

Ulaşımda Alternatifiniz Plures Havacılık

Jet uçak kiralama bazı sektörlerin ulaşım tercihinde vazgeçilmez bir seçenektir. Gerek işlerinin gereği gerekse ihtiyaç duymaları yüzünden tercih edilen, kullanıcılarına sağlayacağı zaman tasarrufuyla ulaşımın vazgeçilmez tercihidir. Güvenli ve hızlı ulaşım olanağını bir arada sunmayı başaran Plures, ulaşımı rahatlatan çözümler ile müşterilerine iyi bir organizasyon seçeneği yaşatmaktadır. Plures Havacılık sektör gelişmelerini sürekli olarak takip ederek, müşterilerinin ulaşımını sorunsuz bir şekilde aşmasına yardımcı olur. Uçuş programınız içinde, gerekli hazırlıkların tamamını bu konuda uzman personelimizin hazırlaması ve sunması bir program dâhilinde olur. Ulaşımdaki alternatifiniz Plures Havacılık size en uygun çözümler sunmak için 24/7 hizmetinizdedir.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir