Plures Özel Havacılık Hizmeti - Fiyatları Öğren

Fiyatları Öğren

Plures Fiyatları Öğren

Hizmetlerimiz hakkında fiyat bilgisi almak isteyen tüm müşterilerimiz, talep formları ya da ofis numaralarımız aracılığı ile şirketimize ulaşarak detaylı bir bilgi alabilirler.

Özel jet kiralama hizmetleri, artık tüm dünyada oldukça talep gören bir hizmet olup; aynı zamanda şirketleri ve bireysel kullanıcıları, gerek maddi gerekse manevi anlamda pek çok sıkıntılı durumdan da kurtaran bir hizmet hâline gelmiştir. Plures Air; müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, güvenilir ve kolay bir biçimde bu hizmetten faydalanabilme imkânı tanımaktadır.

Plures Air ambulans uçak; bir hastanın ya da organ naklinin, olay yerinden ulaşması gereken hastaneye en hızlı, en güvenli ve en sıkıntısız bir biçimde ulaştırılmasını sağlarken aynı zamanda, vakit kaybının da önüne geçmeyi esas alan; özel dizayn ambulans uçaklar ile hasta ulaşımı ve organ nakillerinde gereken 'aciliyet'i en başarılı biçimde gerçekleştiren bir hizmettir.

Plures Air özel uçak kiralama, tamamen belirli bir kişi ya da hizmet için; istenilen gün ve saatlerde uçuşların gerçekleşmesini esas alan bir uçak kiralama hizmetidir. Buradaki fark, tarifeli uçaklara kıyasla, kişinin istediği gün ve saatte, tarifeli uçaklarda yaşamak zorunda kaldığı pek çok can sıkıcı durumdan muaf bir biçimde Plures Air avantajı ile seyahat edebilme avantajına sahip olunabilmesidir.

Plures Air kargo uçak ve uçak kargo hizmetleri; gönderinizin bulunduğunuz şehrin havalimanından ulaşması gereken şehrin havalimanına veya adresten adrese en hızlı ve en güvenilir bir biçimde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Plures Air'in sahip olduğu uzman kadro, uzun yıllara dayanan tecrübe ve geniş hava yolu ağı, müşterilere sunduğu hizmetin kalitesini her geçen gün daha yüksek bir ivmeye taşımaktadır. Dilerseniz bir evrak ya da koli gönderimi veya komple size özel kargo uçak kiralama hizmetleri verilmektedir.

Uçak bileti satışları; dilediğiniz havayolu firması ile dilediğiniz ülkeye ya da şehire uçak bileti almak için Plures en doğru seçiminiz olacaktır. Uçak bileti satışında yetkili olan Plures Air, şirketlere ve bireysel müşterilerine özel ayrıcalıklar sunar.

Plures Air vize takip hizmetleri, müşterilerinin yut dışı vize alma sürecinde yaşayabileceği her türlü sıkıntılı koşul ve engelin önünü almak için uzman kadrolarımız tarafından planlanmış bir süreçtir. Plures Air ile vize almak isteyen herkes, dünyanın her yerine hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde seyahat imkânına sahip olurken, vize alım işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır.

Plures Air'in müşterilerine tam bir kalite yönetimi ile sunduğu Vip hizmetler ise şu şekildedir: Özel seyahat, özel jet kiralama, vip araç kiralama, vip seyahat organizasyonu, vip karşılama ve uğurlama hizmetleri, otel rezervasyonları.

Eğer aradığınız havacılık hizmetlerini web sitemizde bulamadıysanız, Plures ile iletişime geçerek bilgi alınız.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetlerden faydalanmak ve hakkında fiyat almak için; merkez ofis numaralarımızdan telefon aracılığı ile bizimle irtibata geçebilir ve talep formlarımızı kullanarak, talep ettiğiniz her konuda bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Talep Formu

Dilediğiniz hizmet türümüzle ilgili bilgi, fiyat ve ilgili işlemlerin başlatılması için talep formlarımızı kullanarak Plures ile iletişime geçebilirisiniz.

Güvenlik Kodunu Yazını Kod Değiştir